O mnie

MałaEmily, tak naprawdę, jak nazwa wskazuje, nie jest taka mała. Mam na imię Aśka, a skąd wziął się nick MałaEmily? Szczerze to tak przez przypadek. Postanowiłam założyć bloga, ale nie miałam weny na nazwę. Akurat leciała piosenka The Boogie Town - Emily i tak sobie zapożyczyłam.
Mieszkam w niewielkim mieście w małopolsce.
Rocznik 90, absolwentka zarządzania w organizacjach publicznych. Jeśli miałabym wybierać ponownie byłyby  to zdecydowanie inny kierunek. Na dzień dzisiejszy pracuje, a w między czasie uwielbiam czytać książki - wiem banalne, ale nic na to nie poradzę. Swoją przygodę z nimi zaczęłam od Harrego Pottera, którego darzę ogromną miłością. Oprócz czytania moją pasją są filmy i seriale, jednak niestety na nie poświęcam najmniej swojego czasu. Muzyka, natomiast to jest to, co najbardziej lubię. Słuchawki na uszy i mogę tak spędzić caaały dzień... Linkin Park, The xx, Kings of Leon, Goo Goo Dolls, Nickelback *_*.
Miłośniczka Nowego Jorku, który oczarował mnie swoim niepowtarzalnym klimatem oraz wspaniałymi, pięknymi miejscami i budowlami. Od zawsze chcę się nauczyć hiszpańskiego oraz gry na saksofonie. Hmm chyba tyle. Jeśli chcecie poznać mnie lepiej odsyłam do zakładki "Kontakt"O mnie możecie dowiedzieć się również z blogowych zabaw, w których brałam udział:

Zabawa-perfect-women
Blogowa zabawa
oTAGowani
Zabawa 11 pytań
LibsterBlog1 komentarz:

  1. Jeżeli chodzi o naukę gry na saksofonie to niestety nie pomogę :), ale jeżeli chodzi o naukę hiszpańskiego to mogę polecić stronę: nauka języka hiszpańskiego - darmowe materiały Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń